Zapraszamy na nową stronę Wydziału: www.polsl.pl/rms/
Informacje znajdujące się na obecnej stronie mogą być nieaktualne.

Darmowe oprogramowanie firmy Microsoft: Azure Dev Tools for Teaching (dawne MSDN, DreamSpark, Microsoft Imagine)

Wydział Matematyki Stosowanej uczestniczy w programie firmy Microsoft "Azure Dev Tools for Teaching", który umożliwia darmowe korzystanie z oprogramowania w celach edukacyjnych.
Warunkiem uzyskania dostępu do systemu umożliwiającego pobieranie oprogramowania jest posiadanie statusu studenta, doktoranta lub pracownika naukowego Wydziału oraz posiadanie aktywnego konta w domenie politechnicznej.
W celu pobrania oprogramowania należy zarejestrować się na stronie za pomocą swojego prywatnego adresu email, a następnie zweryfikować konto za pomocą posiadanego konta pocztowego w domenie politechnicznej @polsl.pl lub @student.polsl.pl.

Adres NOWEGO systemu oprogramowania: Azure Dev Tools for Teaching.

Oprogramowanie zawarte w licencji:
  • systemy operacyjne (m. in. Windows 8, Windows 10),
  • serwery (m. in. Windows Server),
  • narzędzia do tworzenia oprogramowania (m. in. Visual Studio, SharePoint),
  • aplikacje (m. in. Access, Project Professional, Visio),
  • wersje testowe produktów.

Wcześniejsze nazwy programu to MSDN Academic Alliance, DreamSpark oraz Microsoft Imagine.

Poprzedni system: Microsoft Imagine Premium