Członkowie koła

Członkami Koła są studenci naszego Wydziału zarówno I-go jak i II-go stopnia studiów i to z czterech kolejnych lat (do piątego roku włącznie). Wszyscy aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach Koła, na wielu płaszczyznach i na wiele sposobów. Realizują się prospołecznie, organizacyjnie, artystycznie, technicznie, a nawet informatycznie. Nad całością czuwa historia pokoleń Matematyków i Informatyków, ich życia i dokonań, której nieprzerwanie i niezmiennie jesteśmy świadkami.


Lista członków Koła w roku akademickim 2020/21

  1. Gręś Aleksandra        Prezes Koła
  2. Biel Maciej                Wiceprezes od kontaktów on-line
  3. Buc Anna
  4. Dittmann Julia           Wiceprezes ds. kontaktów ze szkołami
  5. Grabarz Zuzanna       Wiceprezes od organizacji obchodów 10-lecia istnienia Koła, oprawa merytoryczna
  6. Gryc Marcin
  7. Halama Marzena        Wiceprezes ds. graficznych
  8. Hutyra Martyna
  9. Kłeczek Katarzyna
  10. Liszka Karolina
  11. Mizera Kinga
  12. Orynek Katarzyna
  13. Pawlik Karolina          Wiceprezes od organizacji obchodów 10-lecia istnienia Koła, reklama
  14. Przybyła Julia
  15. Sobstyl Ireneusz
  16. Stefan Julia
  17. Tomasik Wiktoria       Wiceprezes ds. wizerunku Koła
  18. Ziembowicz Adam
  19. Ziembowicz Krzysztof

Lista członków Koła w roku akademickim 2019/20

  1. Szarek Natalia           Prezes Koła
  2. Jakubiec Agnieszka
  3. Kłak Krzysztof           Wiceprezes ds. kontaktu ze środowiskiem szkolnym
  4. Knop Grzegorz
  5. Pawlus Katarzyna       Sekretarz
  6. Pisarski Wojciech
  7. Sczesny Wirginia
  8. Smuda Adrian
  9. Sobstyl Ireneusz
  10. Sosna Jakub
  11. Soszyńska Daria
  12. Szulc Aleksander       Wiceprezes ds. Mechanicznych Zabytków Techniki
  13. Tatarczyk Karolina
  14. Wielik Agata
  15. Witalis Tobiasz           Wiceprezes ds. wizerunku koła
  16. Żmija Mateusz

Lista członków Koła w roku akademickim 2018/19

  1. Drzewiecka Monika     Prezes Koła
  2. Furgoł Grzegorz          Fotograf
  3. Hibner Roksana
  4. Jurkiewicz Karol
  5. Kelner Karolina           Konsultant Koła ds. gier planszowych
  6. Klonowska Marlena
  7. Kluger Roman
  8. Kuriata Dominika        Sekretarz Koła
  9. Matuszek Marta
  10. Owczarek Michalina
  11. Pacha Zuzanna
  12. Paliczka Aleksander
  13. Popielawska Anna       Konsultant Koła ds. szachów
  14. Sczesny Wirginia        Wiceprezes ds. współpracy ze środowiskiem szkolnym
  15. Sobek Adrian
  16. Staśko Patrycja          Wiceprezes Koła ds. wizerunku
  17. Wielik Agata              Wiceprezes ds. kontaktów ze studentami i wykładowcami
  18. Wojdat Wiktoria
  19. Wysypoł Marta
  20. Żyła Joanna

Lista członków Koła w roku akademickim 2017/18

  1. Drzewiecka Monika      Prezes Koła
  2. Drogoń Arkadiusz        Wiceprezes ds. Mechanicznych Zabytków Techniki
  3. Duda Karol                 Konsultant Koła ds. szachów
  4. Furgoł Grzegorz
  5. Jaeschke Aleksandra
  6. Jeniec Anna
  7. Jurkiewicz Karol
  8. Kelner Karolina           Konsultant Koła ds. gier planszowych
  9. Kitel Iwona
  10. Klonowska Marlena
  11. Książek Kamil             Sekretarz Koła
  12. Kusiński Sławomir      Wiceprezes ds. kontaktów ze studentami i wykładowcami
  13. Matuszek Marta
  14. Owczarek Michalina
  15. Paliczka Aleksander
  16. Pawłowski Maciej
  17. Pijaj Adam
  18. Popielawska Anna       Wiceprezes ds. współpracy ze środowiskiem szkolnym
  19. Sczesny Wirginia
  20. Smoleń Barbara         Wiceprezes ds. Wizerunku Koła
  21. Sobek Adrian
  22. Sobstyl Ireneusz        Wiceprezes ds. Elektronicznych Zabytków Techniki
  23. Staśko Patrycja          Fotograf
  24. Szulc Helena
  25. Śnieg Anna
  26. Tłok Bartłomiej
  27. Wielik Agata
  28. Wojdat Wiktoria
  29. Żyła Joanna

Lista członków Koła w roku akademickim 2016/17

  1. Wala Patrycja              Prezes Koła
  2. Drogoń Arkadiusz        Wiceprezes ds. Mechanicznych Zabytków Techniki
  3. Drzyzga Anna
  4. Duda Karol
  5. Gaweł Emilia
  6. Grabowski Bartosz
  7. Halama Piotr
  8. Kitel Iwona                  Konsultant Koła ds. szachów i gier planszowych
  9. Korzus Agata
  10. Książek Kamil              Sekretarz Koła
  11. Kusiński Sławomir
  12. Kwapulińska Marta
  13. Luty Magda
  14. Mikuczewski Tomasz    Fotograf Koła
  15. Mosz Natalia
  16. Pieles Anna
  17. Pieniążek Mateusz
  18. Pijaj Adam
  19. Sadowska Wioletta
  20. Smoleń Barbara          Wiceprezes ds. Wizerunku Koła
  21. Sobik Martyna
  22. Sobstyl Ireneusz         Wiceprezes ds. Elektronicznych Zabytków Techniki
  23. Stańczuk Aleksandra
  24. Stecuła Benjamin        Konsultant Koła ds. gier planszowych
  25. Szulc Helena               Wiceprezes ds. współpracy ze środowiskiem szkolnym
  26. Śnieg Anna
  27. Świerczyna Barbara
  28. Tłok Bartosz                Konsultant Koła ds. szachów
  29. Ullmann Artur
  30. Witkowska Ada
  31. Wojtek Kamil
  32. Wróbel Alicja               Wiceprezes ds. skomplikowanych, trudnych, a nawet beznadziejnych
  33. Zapała Bernadeta
  34. Zdebel Monika
  35. Ziarnik Artur
  36. Ziomek Rafał

Lista członków Koła w roku akademickim 2015/16

  1. Nieszczesny Patrycja          Prezes Koła
  2. Benna Adrianna
  3. Blachecka Agnieszka
  4. Bryłka Karolina
  5. Demarczyk Żaneta
  6. Drzyzga Anna
  7. Ferdyan Anna
  8. Flak Małgorzata
  9. Furczyk Joanna
  10. Hanslik Hanna
  11. Ibrom Oliwia
  12. Janny Iwona
  13. Jaśkiewicz Klaudia
  14. Jeziorska Paulina
  15. Kaczmarek Krystian
  16. Kafka Barbara
  17. Kitel Iwona
  18. Korzus Agata
  19. Kot Marta
  20. Książek Kamil                    Sekretarz Koła
  21. Kwapulińska Marta
  22. Kwiatkowska Martyna
  23. Lewandowska Klaudia
  24. Lewandowska Magdalena
  25. Lewandowska Paulina
  26. Lipus Małgorzata
  27. Lis Beata
  28. Losza Justyna
  29. Luty Magda
  30. Magielnicka Magdalena
  31. Marcol Piotr
  32. Marecka Angelika
  33. Mazurek Paulina
  34. Mikuczewski Tomasz           Fotograf Koła
  35. Mosz Natalia
  36. Nowak Paulina
  37. Pachciarek Anna
  38. Perkowska Dominika
  39. Pietras Agnieszka
  40. Pijaj Adam
  41. Potoczna Izabela
  42. Rekliński Adam
  43. Różański Michał                 Wiceprezes ds. Mechanicznych Zabytków Techniki
  44. Sadowska Wioletta
  45. Smoleń Barbara                 Wiceprezes ds. Wizerunku Koła
  46. Sobik Martyna
  47. Sojka Sebastian
  48. Stasińska Daria
  49. Szulc Helena
  50. Szweda Marcin                  Wiceprezes ds. Elektronicznych Zabytków Techniki
  51. Śmiały Anna
  52. Świerczyna Barbara
  53. Tłok Bartosz                     Konsultant Koła ds. szachów i gier planszowych
  54. Tokarska Anna
  55. Waczyńska Magdalena
  56. Wala Patrycja                   Wiceprezes ds. współpracy ze środowiskiem szkolnym
  57. Walke Magdalena
  58. Wełyczko Patrycja
  59. Wojdyła Marta
  60. Wojtek Kamil
  61. Wojtyka Justyna
  62. Wróbel Alicja
  63. Zdebel Monika
  64. Ziomek Rafał                     Konsultant Koła ds. szachów
  65. Żurek Aleksandra

Lista członków Koła w roku akademickim 2014/15

  1. Wróbel Alicja                    Prezes Koła
  2. Antoniak Karolina
  3. Arabas Dorota
  4. Blacheda Agnieszka
  5. Bryłka Karolina
  6. Bugla Piotr                     Sekretarz
  7. Ciekańska Justyna
  8. Demarczyk Żaneta
  9. Drzyzga Anna
  10. Dudek Agnieszka
  11. Ferdyan Anna
  12. Flak Małgorzata
  13. Frysztacka Paulina
  14. Furczyk Joanna
  15. Gawrońska Natalia
  16. Gorzawska Barbara
  17. Hanslik Hanna
  18. Jaśkiewicz Klaudia
  19. Jeziorska Paulina
  20. Kaczmarek Krystian
  21. Kafka Barbara
  22. Kajstura Adam                 Wiceprezes ds. kontaktów ze studentami i wykładowcami
  23. Korzus Agata                   Wiceprezes ds. zabytków techniki
  24. Kwapulińska Marta           Wiceprezes ds. wizerunku Koła
  25. Kwiatkowska Martyna
  26. Lewandowska Klaudia
  27. Lewandowska Magdalena
  28. Lis Beata
  29. Losza Justyna
  30. Luty Magda
  31. Magielnicka Magdalena
  32. Marcol Piotr
  33. Mikuczewski Tomasz         Fotograf Koła
  34. Muskietorz Magdalena
  35. Nieszczęsny Patrycja
  36. Nowak Paulina
  37. Pachciarek Anna
  38. Pijaj Adam
  39. Reichel Anna
  40. Rekliński Adam
  41. Różański Michał
  42. Seifried Katarzyna
  43. Skutela Dajana
  44. Smoleń Barbara
  45. Sojka Sebastian
  46. Stasińska Daria
  47. Szulc Helena
  48. Szweda Marcin
  49. Śmiały Anna
  50. Waczyńska Magdalena
  51. Wetyczko Patrycja
  52. Wojtyka Justyna
  53. Żurek Aleksandra

Lista członków Koła w roku akademickim 2013/14

  1. Różański Michał          Prezes Koła
  2. Antoniak Karolina
  3. Blacheda Agnieszka
  4. Bugla Piotr
  5. Demarczyk Żaneta
  6. Drzyzga Anna
  7. Dudek Agnieszka       Wiceprezes ds. kontaktów z młodzieżą i pracownikami
  8. Frysztacka Paulina
  9. Gawrońska Natalia
  10. Gorzawska Barbara
  11. Jaśkiewicz Klaudia
  12. Jeziorska Paulina
  13. Kaczmarek Krystian
  14. Korzus Agata
  15. Kwapulińska Marta
  16. Lewandowska Klaudia
  17. Lis Beata
  18. Losza Justyna
  19. Luty Magda
  20. Magielnicka Magdalena
  21. Marcol Piotr
  22. Mikuczewski Tomasz
  23. Muskietorz Magdalena
  24. Nowak Paulina
  25. Reichel Anna
  26. Rekliński Adam
  27. Skutela Dajana
  28. Sojka Sebastian
  29. Szweda Marcin           Wiceprezes ds. zabytków techniki
  30. Śmiały Anna              Sekretarz
  31. Waczyńska Magdalena
  32. Wróbel Alicja

Dnia 19 czerwca 2013 zostały wybrane nowe prezydium naszego Koła. Oto wyniki wyborów:

Wszystkim zwycięzcą składamy serdeczne gratulacje.

Podziękowania składamy ustępującemu prezydium Koła pierwszemu w jego historii. Podczas wyborów postanowiono jednomyślnie ustanowić tytuł Honorowego Członka Miłośników Koła. Tytułem tym uhonorowano następujące osoby:


Lista członków Koła w roku akademickim 2012/13

  1. Antoniak Karolina
  2. Dudek Agnieszka              Wiceprez. ds. kontaktów z młodzieżą
  3. Frysztacka Paulina
  4. Gawrońska Natalia            Prezes
  5. Gorzawska Barbara           Wiceprez. ds. kontaktów z pracownikami
  6. Jaśkiewicz Klaudia
  7. Lewandowska Klaudia
  8. Lis Beata
  9. Losza Justyna
  10. Marcol Piotr                      Wiceprez. ds. zabytków techniki - maszyny liczące
  11. Muskietorz Magdalena       Sekretarz ds. finansowych
  12. Nowak Paulina
  13. Reichel Anna
  14. Skutela Dajana                 Sekretarz ds. ogólnych, wiceprez. ds. zabytków techniki - maszyny liczące
  15. Sojka Sebastian
  16. Szweda Marcin
  17. Śmiały Anna
  18. Waczyńska Magdalena

Created by Ewelina Domalik